Gks Yol Yardım'a Hoşgeldiniz..

14 + yıllık Uzman Kadromuz Yılların birikimi ile istanbul’un tüm ilçelerine Türkiye’nin en hızlı ve En güvenilir Yol Yardım hizmetini sunmaktadır.

Şirketimiz açıldığı günden bu güne kadar Şeffaflık Güven ve Dürüstlük üzerine inşaa edilmektedir.

En iyi yol yardımı hizmetleri üzerine düzenli olarak brifler gerçekleştirilmektedir. 7/24 hizmet edebilmek adına araçlarımızın sayısını günden güne artırmak adına çalışmalar sürdürmekteyiz.

istanbul tır oto çekici toplu araç çekici
Acil Oto Çekici Hızlı Güvenli istanbul
Otomobil Çekici Hemen Çekici Oto Çekici
Oto Çekici Hızlı Güvenli
Araba Çekici Oto Çekici Hızlı Kurtarıcı
Yolda Kaldım Oto Çekici Lazım Acil
blank
blank

25 Yılı Aşkın Tecrübe

Çocuk Yaşlarda Tamir Tadilat Kaporta Boya işleri ile Mesleğe adım atan Şirket sahibi Erhan Kitmur Babası ile birlikte Kurduğu Oto Yıkama işini Geliştirdi Minimum 14 yıldır hizmet sunduğu Otomotiv Sektöründeki hizmetlerine yenilerini ekleyerek iş ağını genişletti İstanbul'da yolda kalmış Araç sahiplerine Yol Yardım Hizmetlerinide ekleyerek Şirketin Büyümesi adına adımlar attı.

Bu Hizmetlerden bazıları ;
Oto Yıkama
Oto Kuraför
Oto Lastik
Oto Elektrik
Oto Yol Yardım
Oto Çekici
Oto Çilingir
Akü Takviye
Yakıt Takviye

Hızlı Şeffaf Güvenilir Hizmet

Aracınız yolda kaldığında Servisimizi en hızlı şekilde gönderebilmek adına tüm çabayı gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Güvene dayalı Hizmetlerimizde Kaliteli hizmet vermek adına Hızlı servis yapabilmek adına personellerimizi düzenli olarak eğitimlerle buluşturmaktayız.

Konumunuzu Gönderin Servisimiz Hemen Gelsin

Aracınız yada Motor Aracınız yolda kaldığında hemen bizi arayabilirsiniz. Gks Yol yardım ekibimizden Türkiye'nin herhangi bir konumundan hizmet alabilirsiniz.

Whatsapp'a Konum Gönder

4500

REFERANS

100%

ŞEFFAFLIK

10+

MOBİL ARAÇ

9+

HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ

7/24 Servis Hizmeti

Firmamız’da görevli Uzman Personelimiz 10+ Gezici Araçlarımız ile Lastik Değişim Oto Çekici, Oto Çilingir, Yakıt Takviye, Akü Takviye Hizmetleri sunmaktadır.

Uygun Fiyat Tarifesi ile 14 Yıldır Güvenli Yol Yardım Hizmeti Sunuyoruz...!